Podporujeme

Time for help
Srdeční záležitostí Vaška Posířila je nadační fond Time for help. Rozhodl se nejen propůjčit prostory Café & Bar Stromovka Collection pro akce, ale rovněž se aktivně zapojil do chodu Time for help jako předseda správní rady. Time for help podporuje děti i dospělé, znevýhodněné rodiny a národnostní menšiny. Snaží se o spojení všech skupin lidí, menšin a národnostním. Jeho mottem je: Rasismu, xenofobii, diskriminaci a kriminalitě říkáme NE!!

Ollie Roučková
Jedna z nejznámějších rallye závodnic a jezdkyně závodu Dakar využívá nejen služeb Automyčky Collection, ale také ráda navštěvuje naše kavárny. Využívá ten skvělý servis, kdy se můžete nechat vyčistit a umýt auto v ruční myčce a mezi tím vyřídit pracovní schůzky (kavárna BYZNYS) nebo jen tak posedět u dobré kávy (kavárna CHILL OUT). Zároveň jsme partnerem Ollie na všech jejích závodech a držíme jí palce!

TJ HRUBÝ JESENÍK
Vzhledem k tomu, že majitel společnosti v Hrubém Jeseníku vyrůstal a trávil zde své dětství, rozhodl se podpořit volnočasové aktivity mládeže. Proto se aktivně zapojil do řízení TJ Hrubý Jeseník, který si stále drží svoje místo v okresním přeboru.

MUŽ ROKU
V roce 2022 jsme se stali hrdým partnerem prestižní soutěže Muž roku. Tato soutěž otvírá finalistům dveře do světa modelingu, showbusinessu a pomáhá rozvoji dané osobnosti. Vítězové reprezentují Českou republiku v zahraničí. Je nám proto velkou ctí, že můžeme být součástí tohoto krásného projektu.